Kdo z poroty Talentu bude letos pokusným králíkem soutěžících?

Nejúspěšnější talentovou show Česko Slovensko můžete vidět už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě. Kdo vás provede Talentem? A kdo rozhodne o tom, zda má soutěžící talent? I tento rok vás čeká stejně povedená čtveřice porotců!

Šestá řada Česko Slovensko má talent se začíná vysílat 19. ledna ve 20.15 na Primě.

Už ke konci ledna vás čeká nová nálož soutěžících a talentovaných lidí, jejichž talent ještě nebyl objeven. A spolu s vámi bude zcela upřímně takové talenty objevovat i porota a moderátorská dvojice.

Ani letos se porota Talentu nezměnila, do poroty zasedne drsný Jaro Slávik, který rozhodně nedává své "ano" zadarmo. Jako světoobčana ho dokáže máloco překvapit a nadchnout, a proto je také tím nejpřísnějším porotcem.

Zatímco zpěvačka Lucie Bílá čeká na nové hudební talenty, herec Jakub Prachař bude figurovat nejen jako vážený porotce, ale často jako pokusný králík soutěžících. Slovenská herečka Diana Mórová a nejnovější tvář Talentu se v tomto pořadu objevila už minulý rok, ve své roli bude pokračovat.

Šestnácti díly talentové soutěže vás provede moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

Sledujte první díl už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.