Kolik lidí pracovalo na novém Talentu? Aneb čísla z natáčení

Televizní show Česko Slovensko má talent se začíná vysílat ve čtvrtek 19. ledna. Celý štáb pracoval více než dvanáct hodin denně, aby vám mohl přinést nejúspěšnější talentovou soutěž. Více zajímavých čísel najdete v článku!

Šestá řada Česko Slovensko má talent se začíná vysílat 19. ledna ve 20.15 na Primě. A ani letos se porota Talentu nezměnila, do poroty zasedne drsný Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Šestnácti díly talentové soutěže vás provede moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka.

1) Castingy šestého ročníku ČSMT probíhaly v roce 2016 ve slovenských i českých městech. Do divadla postoupilo okolo 200 soutěžících.

2) Natáčení trvalo 7 dní 12 hodin denně a každý den se vystřídalo okolo 30 účinkujících.

3) Na průběhu natáčení se podílelo více než 200 členů štábu.

4) Pro tuto sérii byla vytvořena ojedinělá scéna. Studio se stavělo 6 dní a jeho realizace se účastnilo na 53 lidí.

5) Poprvé byla postavena scéna v největším slovenském filmovém ateliéru na Kolibě. Celá scéna je zabalená do černých videoled animovaných opon s rozlohou 824 m.

6) Na scénu bylo použito 475 m traverzových konstrukcí, 95 závěsných bodů, 219 kusů světel a 220 modrých neonových trubic. Pódium má rozlohu 210 m a tribuna je s kapacitou 350 míst.

Na co se můžete těšit v Česko Slovensko má talent letos?

Kromě dobrých zpěváků a zajímavých životních příběhů, se samozřejmě můžete těšit na různé druhy tance a na netradiční talenty – adrenalinovou jízdu na trojkole, skákání přes švihadlo, basketbalové kreace, vrhání nožů, mentalistu, tanec na vozíčkách, malování světlem, loutkové divadlo nohama, skvělý stand-up a další.

Nejvíce přišlo tradičně zpěváků a nejčastěji zpívanou písní se stalo Hello od Adele. Přihlásili se opět také soutěžící ze zahraničí – kromě Čechů a Slováků přivítáme Maďary, Poláky, Ukrajince, Němce, Američany, Francouze, ale i účastníky z Asie.

A my pro vás máme důležitou otázku: Objeví se zase Pátrovič?

Sledujte první díl už ve čtvrtek 19. ledna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.