Leoš ukradl tanečníkovi pódium Talentu!

Přijde také tanečník latino salsy, kterému ovšem chybí partnerka (před castingem dostala strach), a tak Leoš Mareš neváhá, zastoupí ji a na pódiu rozvlní své boky jako naprostý profík!

Na světě je tedy nově vzniklá taneční formace „Sambo George“, která u zbytku poroty postoupí do dalšího kola, ovšem jen pod podmínkou, že bude dál pokračovat ve společném vystupování.

Je latinskoamerický tanec na 2/4 nebo 4/4 takt. Tempo kolem 50 taktů za minutu. Slovo samba má původ v portugalském slově semba a v překladu znamená božská tanečnice. Existuje mnoho variací samby. Mezi nejznámější patří karnevalová samba, kterou můžete spatřit na karnevalech v Brazílii.

Podívejte se na to, jak bude celá neděle vypadat. Kromě tance Leoše Mareše se totiž objeví i dávno ztracený syn, předloňský výherce ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.