Seriály a filmy

22. listopadu 2015 19:00

Petra Kloidová

Letošní Talent má vítězku! Je to zpěvačka Gyöngyi Bodišová

Diváci Česko Slovensko má talent 215 zvolili vítězku. Zpěvačka Gyöngyi Bodišová vyhrála ceny v hodnotě 100 000 euro a my doufáme, že i slibně našlápnutou kariéru. Gratulujeme!

Světově nejúspěšnější talentová show má ve svém česko-slovenském podání pro rok 2015 svého vítěze! Pátý ročník soutěže Česko Slovensko má talent přinesl opravdu mnoho talentů a byl snad nejvyrovnanějším soubojem v historii. Finálová desítka nabídla jeden lepší výkon než druhý. Ke skvělé atmosféře rovněž přispěla skvělá porota Lucie Bílá, Diana Mórová, Jaro Slávik, Jakub Prachař a fantastičtí moderátoři Junior a Marcel. Ale vítěz může být jen jeden a ceny v hodnotě 100 tisíc euro získala Gyӧngyi Bodišová.

O vítězství se poprala s obručovým tanečníkem Franciscem Rojasem Dyvinetzem z Chile, který momentálně žije ve Švýcarsku; s vyučenou kuchařkou a zpěvačkou Janou Šifrovou; skleněným tancem v podání Mirror Family; s česko-německo-francouzskou krasobruslařskou dvojicí Anette a Yannick; s anonymním uskupením hudebníků Roboti; všestranně nadaným hudebníkem Jurajem Hnilicou; tanečníkem Filipem Jankovičem; živými sochami Big Names a tanečníkem Michalem Kružem.

Gratulujeme a jsme rádi, že Česko a Slovensko mají tolik prima talentů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.