Máma ho odložila do dětského domova, Benny teď rapuje jako o život

Být umělcem, to si někdy žádá velké oběti. Osmadvacetiletý Benny Majestic si toho ve svém životě prožil hodně. Dětský domov a kóma mu pomohly i v jeho rapové tvorbě. Objevil Talent novou rapovou hvězdu?

Benny má opravdu slušně našlápnuto i ve chvíli, kdy ho slyšíte jenom promluvit. Jeho neuvěřitelně hluboký hlas okouzlil na začátku Lucii Bílou. Exotický vzhled a drsné vystupování je už jenom plusem. Benny má za sebou však životní zkušenosti, které zúročí hlavně v textech.

Benny Majestic je dvacetiosmiletý muž, který už si toho v životě prožil hodně. "Je čas se pohnout dál," komentuje svůj příchod do Talentu.

Otec Bennyho pochází z jižní Afriky, ale jeho vlastní matka ho dala do dětského domova. Osud mu však nepřál dál, v sedmnácti letech spadl z pátého patra na beton a byl několik týdnů v kómatu. To všechno se rozhodl využít ve svém rapu.

Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu ve 20.15 na Primě?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.