Prohraje Lucie Bílá sázku o soutěžícího z Talentu?

Česko Slovensko má talent můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Primě! V minulém dílu se Lucie Bílá vsadila s Jakubem Prachařem o talent jednoho ze zpěváků. Ve čtvrtek bude mít soutěžící druhý pokus, prohraje Lucie Bílá sázku o thajskou masáž, kterou bude muset provést Jakubovi?

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Čtvrteční pořad Česko Slovensko má talent předvede několik zajímavých talentů a rozhodně nebude nouze ani o sexy představení, stejně jako uvidíte v očích diváků a porotců hrůzu a děs. Naštestí má výběr nejlepších talentů má na starosti porota ve složení Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Jaké uvidíte talenty uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě?

Ve čtvrtečním dílu Česko Slovensko má talent uvidíte další talenty, které předvedou věci, které jste možná ještě neviděli, nebo neslyšeli. Tak třeba víte o tom, že existuje ženský beatboxing? To ukáže česká soutěžící, která si nakonec vyzkouší takový miš maš beatbox s Jakubem Prachařem.

Na pódiu vystoupí i okouzlená slovenská porotkyně Diana Mórová, jež právě viděla nebezpečné vystoupení šestadvacetiletého muže z Moldávie. Ten využívá ke své show nejen meč, ale i tyč, kterou znáte z oblíbeného sportu pole dance. Porota má během jeho vystoupení opravdu strach!

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.