Seriály a filmy

21. listopadu 2015 13:00

Petra Kloidová

První fotky z finálových vystoupení: Co se připravuje v Talentu?

Finále Česko Slovensko má talent se blíží mílovými kroky k vítězi. Kdo vyhraje 100 000 euro? A kdo má ten největší talent? To se dozvíte už dnes na Primě ve 20.15.

Dnes vás čeká finálové vystoupení deseti soutěžících. Máme pro vás první nápovědu, jak bude vypadat dnešní finále. Máte se na co těšit, protože všechny jsou fenomenální a většina vás překvapí!

Filip Jankovič připravuje velké vystoupení s použitím moderní technologie, samozřejmě bude opět tančit na podpatcích. A ti jeho černoši nedávno ochutnali halušky a moc jim chutnaly.

Mirror Family – rozhodli se své číslo ještě výrazně posunout, bude to pocta Michaelu Jacksonovi a na scéně se objeví i padající voda, bude to velmi efektní číslo včetně laserových efektů.

Big Names - chystají velké muzikálové číslo, které se bude odehrávat v muzeu - s využitím slavných českých písní jako např. Šaty dělaj člověka. Dokonce ztvární i všechny čtyři porotce.

Fotogalerie:

http://www.iprima.cz/csmatalent2015/clanky/drama-pri-generalcetalentu-krasobruslar-upustil-partnerku

Sledujte finále Talentu už dnes ve 20.15!

Více sledujte na Facebooku Primy

Rozhovor:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.