Seriály a filmy

18. listopadu 2015 14:59

Petra Kloidová

Úspěch v Talentu tanečníkovi nezaručil štěstí. Přišel o práci a o dítě

Tanečník Michal Kruž v jednom z kastingových kol zaznamenal svým improvizovaným tanečním vystoupením obrovský ohlas nejen na internetu. Úspěch v Talentu mu však nezaručil štěstí v osobním životě ani v kariéře.

Michal se živil jako učitel tance, kterého by chtěl po vystoupení Talentu každý tancechtivý fanoušek, ale i tak nešťastnou shodou okolností přišel o práci.

Bohužel, to nebyla jediná rána, která ho po televizní show zarmoutila. Michal je už nějaký ten pátek šťastně zamilovaný a se svojí přítelkyní plánovali dítě. Dítě sice do jejich života přišlo, ale pouze na krátko. „Je mi to strašně líto, ale budeme se snažit dál,“ říká o svém rodinném životě.

P.S. Michal nám prozradil, že vystoupení bude tentokrát vymyšleno do posledního detailu. A uvidíte i prvky baletu, které mu v tanci osobně hodně pomohly. Jak říká on, byla to velká škola!

Michal bude pracovat s 3D mapping!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.