Seriály a filmy

18. listopadu 2015 17:10

Petra Kloidová

Rozhovor: Postupující Gyöngyi Bodišovou přijel na semifinále podpořit celý dětský domov

Kromě tanečníka Michala Kruže postupuje do finále i zpěvačka, jež se zapsala jako milovnice Mariky Gombitové, její písně zpívala už dvakrát. Co plánuje zpívat na finále? Asi vás trochu překvapíme. A kdo ji přijel podpořit? Podívejte se na rozhovor.

Gyöngyi Bodišová nás všechny dostala svou verzí písně "Vyznanie" od Mariky Gombitové. Na semifinálový večer nezklamala a vybrala další píseň od své oblíbenkyně.

Dvanáct sourozenců

Jak nám totiž řekla před svým semifinálovým vystoupením, se slavnou slovenskou ikonou ji pojí podobné bolesti života. Gyöngyi má dvanáct sourozenců, které matka nemohla uživit, a tak holčička putovala do kojeneckého ústavu, následně do dětského domova. V dětské domově ji pak ve zpěvu podporoval její vychovatel, který se na ni přijel podívat i do Bratislavy společně s ostatními dětmi.

Jak nám prozradila v rozhovoru, Gyöngyi se na chvíli stala bezdomovkyní. Jak tak mladá dívka ztratí domov? Strašidelně snadno. Podívejte se na rozhovor:

Zpěvačka nám také prozradila, co si připravila na finálový večer. Možná vás překvapí, ale její oblíbenkyně to tentokrát nebude. I když znovu vsadila na silný ženský hlas. "V mém podání to bude bomba," láká diváky dívka, která momentálně studuje konzervatoř a plně se postavila na nohy. Důležité je na sobě pracovat a nevzdávat to, ale musím říct, že by mě nikdy nenapadlo, že se ještě někdy vrátím ke zpívání," prozrazuje.

Podívejte se na celý rozhovor těsně po vyhlášení výsledků.

Jak vypadalo semifinále? Podívejte se do fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.