Slávik z Talentu dostal padáka? Místo něj porotcuje bizár Talentu!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (8) - upoutávka

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. To však není všechno. Jedno porotcovské křeslo opustí věhlasný porotce a nahradí ho...

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Ještě se nestalo, aby za porotcovský stůl úspěšné televizní show Česko Slovensko má Talent usedl člověk z lidu. Tento čtvrtek ve 20.15 uvidíte, že improvizaci se meze rozhodně nekladou. Místo tvrdého porotce Jaro Slávika uvidíte totiž největší bizár a zároveň jasný fenomén československé verze talentové soutěže.

Rozhodovat o tom, kdo vypadne a postoupí, bude společně s Lucií Bílou, Jakubem Prachařem a Dianou Mórovou Jozef Pátrovič. Ten se před lety proslavil tím, že nikdy není spokojený s prostředím, kde by měl zazpívat před porotou Talentu. Na soutěž chodí každý rok a je rozhodnutý konečně prolomit svoji smůlu, která mu nedovoluje zpívat tak, jak je zvyklý. Roztoči ve vzduchu, nesnesitelné horko a celé okolí se každý rok v létě spiknou a přeruší pěvěcké vystoupení Josefa Pátroviče.

Tentokrát se nejnesnesitelnější soutěžící československého Talentu bude muset vyjádřit přesně a předvést nějaký výkon!

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů. Výběr toho nejlepšího z nich má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.