Sobotní Talent nabídne talentované muže a ženu uvězněnou v dívčím těle

V sobotu znovu uvidíte Česko Slovensko má Talent ve 20.15 na Primě. A tentokrát to bude hlavně mužská zábava, na které si pošmakují i ženy. Potěšíme i počítačové a televizní nerdy. Co uvidíte?

V sobotním Talentu se bude rozhodovat o tom, kdo postoupí do dalšího rozřazovacího kola, tzv. Velkého třesku. A musíme vám prozradit, že už teď se můžete těšit na hodně speciální show, která potěší nejen fitness fanoušky, všechny různé gamery a zároveň i komiksové nadšence. Ti, kteří mají rádi klasiku ve formě krásných hlasů a elegantních vystoupení nezůstanou zkrátka...

Fitness street workout

Provozovat cvičení jako je crossfit a nemořit se jen v uzavřené posilovně je už dlouhodobějším trendem. Takže až uvidíte někoho cvičit na prolejzačkách na dětských hřištích, ne vždy to musí být pedofilové. Taková je i skupina, která si říká Street work out a přináší do Talentu pohled na to, jak se i z posilování dá udělat skvělá show. Kluci jsou mladý a dobře rostlí, kteří na hudbu dokážou předvést naprosto cokoliv. Ženy potěší perfektní těla, muže pocit, že i jejich tělo může takto vypadat.

Jakub Prachař se zeptal správně: "I já mám pod tím vším takové svaly jako vy?

Dívka s vyspělým hlasem a řecké vystoupení

V Talentu nesmí chybět i pěvecké čísla. Takovou show předvede teprve dvanáctiletá Carmina, která pochází z Arménie. Její rodiče utíkali před lety před válkou. Karmen dokáže, že v těle devčátka se nachází hlas dospělé ženy, která svůj pěvecký projev umí skběle procítit. Karmen zazpívá technicky těžkou píseň od Whitney Huston. A Lucie Bílá bude díky ní vzpomínat na svoje začátky, které rozhodně nebyly tak hvězdné jako u Karmen.

Dianu Mórovou zase potěší slovenský zpěvák, jenž na pódiu vystřihne řeckou serenádu. Diana si zase vzpomene na svého ex- řeckého přítele a zasní se. Lucie Bílá dá jasně najevo, že na tohoto zpěváka čekala od začátku soutěže.

Saxofon občas zní jako hudba z minulosti. Hudební nástroj s provokativním zvukem jste mohli na začátku devadesátých let a během celých osmdesátých slýchat v každém seriálu, který potřeboval diváka připravit na milostnou scénu. Teď ovšem uvidíte sexy chlapíka, kterému saxofon opravdu sluší a ještě na něj umí.

Nepochopení superhrdinové

Při slovech Lucie Bílé "je mi tak líto, že tu pohádku neznám" každého komiksového fandy přeběhne mráz po zádech. Na pódiu stojí taneční skupina z Prahy, která se rozhodla přenést do tanečního vystoupení příběh nejlepšího super-komiksového týmu všech dob. Avengers, to jsou Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow, nikdo z nich nebude chybět v poněkud neohrabeném tanečním čísle, které všechny fanoušky Marvelu tak jako tak potěší. Alespoň Jara Slávika ano.

Do historie počítačových her

S Talentem zavzpomínáme na časy, kdy se internet ještě připojoval telefonní linkou a diskety ovládaly svět. Poslká taneční skupina Fear Play Crew předvede taneční a pohybovou show s takovým důvtipem, že to ocení i človek, jenž považuje za úspěch správně odeslat email.

Talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.