Speciál Talentu: Jakub Prachař dělá skopičiny!

O Jakubovi Prachařovi všichni víme, že je to komik s pověstně dobrým humorem. Ani v nové úloze porotce Česko Slovensko má talent 2015 nezklamal. Tentokrát se snažil obměkčit přísnou porotkyni Dianu Mórovou - umělými zuby ze žvýkačky!

Jakub se během čekání na další vystoupení soutěžícího tak trochu nudil, a tak přišly na řadu žvýkačky. Jenže ne ke žvýkání. Diana Mórová si se zubatým Jakubem vyfotila selfie, ale Jakub legraci dotáhnul ještě dál.

Zmatený italský soutěžící

Svoje nové ozdoby si totiž nechal pro dalšího soutěžícího, který byl shodou okolností Ital. Ten nejspíš Jakuba Prachaře nezná tak jako my ostatní, proto si možná myslel, že králičí výraz Jakuba je jeho normální look.

Podívejte se na video.

Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.