Talent: Proč ještě nevyhrála žádná žena?

Uběhly tři ročníky pořadu Česko Slovensko má Talent a zatím ještě nevyhrála ani jedna žena. Čím to je? Jsou snad méně talentované? Na to jsme se zeptali Pyca a Jaro Slávika.... A změní to finále tuto neděli večer od 20.15 na Primě?

První Talent diváci viděli v roce 2010 a vyhráli umělecké duo akrobatů s úžasnými schopnostmi Dea Men. Poté to byl kyrgyzstánský tanečník Atai Omurzakov, který ovládl pódium v roce 2011. Rok 2012 znamenalo vítězství operního zpěváka Jozefa Pavlusíka...Všimli jste si toho také? Nikde ani jedna žena, Jakoby snad neměli talent...Proto jsme se zeptali mužů, jež jsou v showbyznysu jako ryby ve vodě. Proč se to děje?

Jaro Slávik to odůvodňuje naprosto logicky:

"To uvidíme. Každopádně velmi bych si to přál. Ženy – soutěžící – to nicméně nemají jednoduché. Jsou to totiž právě ženy, které většinou posílají hlasy a posílají je – celkem logicky – mužům. Tuto práci mám nicméně rád hlavně z toho důvodu, že pokaždé mě něco překvapí, ať už pozitivně nebo negativně. Stačí, když si zpěvák nebo zpěvačka vyberou žánr, který jsme tady ještě neměli nebo písničku, která je trochu jinak položená a hned má velkou šanci na úspěch. Mně osobně letos velmi oslovila jedna dívka, která bravurně zpívala šansony. Nic takového jsme v Talentu dosud neměli a třeba právě ona může být letos velkým překvapením."

Pyco jedné ženě věřil...

Pyco ze své pozice moderítora absenci žen vidí takto: "A víte, že tohle jsem si ani neuvědomil? Z pozice moderátora nad tím nikdy neuvažuju, i když zejména v loňském ročníku jsem jedné ženě hodně věřil. Ale Talent není o souboji pohlaví ani o souboji Česko versus Slovensko. My moderátoři vlastně ani nevnímáme, kdo je odkud, jestli z našich zemí nebo jestli přijel odněkud ze zahraničí, jestli je to muž nebo žena, o to tady opravdu nejde."

Prolomí se pravidlo tentokrát? Ve finále Talentu, který uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě jsou dvě ženy z osmi soutěžících.

Jaké ženy mají tento rok šanci vyhrát?

Bude mít šanci tato šansoniérka Eliška Lüftnerová?

Nebo Alena Smolíková a její pes Jerry?

Sledujte Talent na Primě ve 20.15 tuto neděli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.