Talent: Tohle je zaručený úlet roku. Ross z Přátel existuje!

Většina z nás si pamatuje na internetový virál rumunských djů, kteří zpívají svou "perfektní" angličtinou "superrsonic elektrrronic". Pamatujete? Tak se připravte na to, že do Talentu nejspíš přijel jejich kolega (nebo Rosse Gellera)! Podívejte se na bláznivého dědu ze sobotního Talentu už teď!

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Blázni do televize patří. Zatím se pan Pátrovič sice neobjevil, ale v Talentu přišel soutěžit osmapadesátiletý muž, který se svým hudebním vystoupením připomíná cokoliv. Do hudby to má ovšem daleko. Jeho speciální efekty na varhany vás nenechají na omylu, že Ross z Přátel s jeho hudebním vystoupením, nebyla jen obyčejná seriálová fikce.

Ross z Přátel existuje!

Podívejte se na skvělou show, která zavání výletem do vesmíru, či hodně velkou chybou vašeho drogového dealera. Ale Tatofolo je skutečný!

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.