Talent: Tohle je zaručený úlet roku. Ross z Přátel existuje!

Většina z nás si pamatuje na internetový virál rumunských djů, kteří zpívají svou "perfektní" angličtinou "superrsonic elektrrronic". Pamatujete? Tak se připravte na to, že do Talentu nejspíš přijel jejich kolega (nebo Rosse Gellera)! Podívejte se na bláznivého dědu ze sobotního Talentu už teď!

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Blázni do televize patří. Zatím se pan Pátrovič sice neobjevil, ale v Talentu přišel soutěžit osmapadesátiletý muž, který se svým hudebním vystoupením připomíná cokoliv. Do hudby to má ovšem daleko. Jeho speciální efekty na varhany vás nenechají na omylu, že Ross z Přátel s jeho hudebním vystoupením, nebyla jen obyčejná seriálová fikce.

Ross z Přátel existuje!

Podívejte se na skvělou show, která zavání výletem do vesmíru, či hodně velkou chybou vašeho drogového dealera. Ale Tatofolo je skutečný!

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.