Talent v sobotu: Porota už je i na pódiu, ale stále nachází zázraky

I v sobotu uvidíte oblíbenou televizní show Česko Slovensko má talent. Tentokrát se však podíváme na zoubek úplně jiným talentům, než byste čekali. Porota teď měla k práci rozhodně o dost víc, dokonce i pomáhala novým talentům na pódiu. V sobotu ve 20.15 uvidíte více!

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě.

Další talenty se povede odkrýt už v sobotu, kdy se dostaneme v mnoha směrech na tenký led. Všechno bude nezvyklé a trochu na hranici. Někdy i dobrého vkusu, někdy komedie a dramatu. Televizní show vás rozhodně nezklame.

Jedna z prvních vystupujících klame tělem. Na pódium přijde třináctiletá dívenka v sukénce, ale její koníček vás trochu překvapí. Miluje methl. Po celé bratislavské aréně se tak rozléhá chrčení padesátiletého alkoholika, jenž překvapivě patří zmíněné dívence. Lucii Bílé to jako bývalé metalové zpěvačce nedá a připojí se. Jestli vytvoří novou super kapelu, na to už se budete muset podívat sami.

Když muži tančí na podpatcích

Čtvrtý díl Talentu bude tentokrát i hodně o tanci. Jako jedna z předních tanečních hvězd na Slovensku a hlavně v cizině, se na pódiu objeví i známý tanečník Filip Jankovič. Ten se po koncertních tour, kde tančil třeba s Kylie Minoque a Jessie J, vrátil učit tanec. Na jeho pohlaví trochu netypický. Skoro dvoumetrový Filip totiž se svými kumpány tančí na podpatcích.

Baleťák ukázal hip hop

Dalším překvapením bude i tanečník baletu. Ten však v talentu ukázal zcela jiný tanec. Stačí říci jedno: Jaro Slávik tleskal vestoje. Michal Kruž svojí kombinací freestylu, kde převažoval hlavně hip hop, zkombinoval i s baletem. Výsledek stál za to. Michal má však za sebou poměrně náročný život. Jeho matka bojuje už dlouhou dobu s rakovinou...

Talent ve vzduchu

Talent přijede předvést Němec, jehož rodina se akrobacií zabývá už přes sto let. V ohromné výšce se bude snažit hrát na trumpetu, čekají nás ale i jiná akrobatické umění. Všechno bez jištění.

Sobotní Talent uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.