Talent: Zábavná show kluků, kteří jdou do naha!

Česko Slovensko má Talent 2015 jste mohli vidět dvakrát týdně, teď už to nejlepší uvidíte každou sobotu. Televizní pořad předvede hlavně talenty, které dokážou pobavit, i tak si někteří umělci svým vystoupením vybojují respekt. Třeba dva mladíci, kteří se rozhodli risknout nahotu!

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Ne vždy musí jít v televizním zábavném programu jen o vážné umění. Komedie je ten nejtěžší žánr, říká se. V sobotnímTalentu se rozhodně budete bavit. Pobaví vás i jedno z vystoupení, které jste v Čechách ještě neviděli.

Kdo půjde do noha?

V Talentu jsme viděli kdeco, dokonce i striptýz. Ten však nemá s dvěma mladíky, jejichž jedinou rekvizitou je ručník, nic společného! Vladimir a Artem se totiž snaží o naprostý opak striptýzu, zakrýt na sobě během hudební ukázky co nejvíce místa. Jedinou podmínkou je zábavná choregorafie. To tihle dva splňují dokonale.

Publikum přijalo jejich vystoupení velice pozitivně. My vám však můžeme prozradit, že jeden/ jedna z porotců/tkyň tak nadšená rozhodně nebyla.

Podívejte se na jejich představení, které uvidíte na Primě už v sobotu:

Podívejte se na sobotní Talent už ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.