Tanečnice z Talentu nakonec nezatančila. S receptem na kuře rovnou postoupila dál!

Jak postopit v talentové soutěži aniž byste museli předvést, co ve vás skutečně je? Tanečnice Anna Stradiotová ví, jak na to! Její osobní představení porotě bylo tak zábavné, že postoupila rovnou!

Anna Stradiotová je čtyřiačtyřicetiletá geoložka, která se rozhodla jít do Talentu předvést své taneční umění. Tréma na ní byla vidět, a tak nenechala nic náhodě a nacvičila si i představení porotě. Její příprava byla tak dokonalá, že pobavila nejen porotu, ale i diváky.

Postoj Anny bavil nejvíce Jara Slávika, který se jí dokonce zeptal na recept na baskické kuře. A Anna odhodlaně začala jmenovat ingredience a postup...

Anna v podstatě nemusela hnout prstem a postup měla v kapse. Ale tuto neděli v Talentu uvidíte opravdové vydřené vystoupení, nad kterými vám bude rozum stát!

Podívejte se s předstihem na to nejlepší:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.