Táta ji a její mámu týral. Vrátila mu to úspěchem v Talentu!

V sobotu můžete vidět druhý díl Talentu 2015. A tentokrát se dostane i na to, že život není vždy to nejkrásnější, ale že také uděluje pořádné životní lekce. Lucie ze Slovenska si v dětství prožila peklo. Všechny svoje bolestivé zkušenosti řekla rapem. A Jaro Slávik ji poděkoval.

Umění a bolest k sobě od nedávna patří. Lucia sebrala veškerou odvahu a napsala text, kde se vyrovnává se svým bolavým dětstvím. Její otec týral nejen ji, ale i její matku. Lucia to všechno popsala ve svém tvrdém rapu, který okouzlil svou odvahou i celou porotu.

Dokonce i Jaro Slávik ji šel po jejím vystoupení podat ruku. Lucia si totiž ve své autorské písni nebere servítky. Podívejte se sami:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.