Tihle kluci vás dostanou! Dostali i Lucii Bílou

Sobotní Talent bude i o nebezpečných artistických vystoupeních. Čekají nás salta, přemety a srandičky pěti mladíků. Tedy, zpočátku uvidíte pouze čtyři. Pátého si rovnou vykouzlí. Podívejte se na celé video už teď!

Čtyři artisti z Trenčína For Fun Crew dokážou vykouzlit pátého, a ještě jim to výborně skáče. Vůbec se toho nebojí a vyzvou krásné porotkyně Lucii Bílou a Dianu Mórovou na pódium, hodlají je obě dvě přeskočit saltem. Jenže toto salto bude muset být pořádně dlouhé!

Podívejte se na pořádnou show, kterou zvládli tito teenageři. Jedno velké plus už mají i pohledná dvojčata, která zvládají neuvěřitelné triky s kliky. Nevěříte? Podívejte se!

Co uvidíte dál?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.