Tihle kluci vás dostanou! Dostali i Lucii Bílou

Sobotní Talent bude i o nebezpečných artistických vystoupeních. Čekají nás salta, přemety a srandičky pěti mladíků. Tedy, zpočátku uvidíte pouze čtyři. Pátého si rovnou vykouzlí. Podívejte se na celé video už teď!

Čtyři artisti z Trenčína For Fun Crew dokážou vykouzlit pátého, a ještě jim to výborně skáče. Vůbec se toho nebojí a vyzvou krásné porotkyně Lucii Bílou a Dianu Mórovou na pódium, hodlají je obě dvě přeskočit saltem. Jenže toto salto bude muset být pořádně dlouhé!

Podívejte se na pořádnou show, kterou zvládli tito teenageři. Jedno velké plus už mají i pohledná dvojčata, která zvládají neuvěřitelné triky s kliky. Nevěříte? Podívejte se!

Co uvidíte dál?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.