TOP 9 – Připomeňte si všechny talenty, které jste zvolili do semifinále

Podívejte se ještě jednou na vystoupení těch, kterým jste po uplynulých devíti dílech show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT poslali nejvíce SMS hlasů a poslali je tak rovnou do semifinále.

V nedělním 10. dílu naší talentové show 17. listopadu od 20.00 uvidíte opět další várku zajímavých soutěžících.

Po tomto kole ovšem nebudete už hlasovat vy, televizní diváci, ale dalších 9 finalistů ze všech (!) dílů doplní k současné devítce talentů naše porota.

I ti, kteří dostali v divadle od poroty ANO, ale nezískali od diváků ve svém kole nejvíc SMS hlasů, tak mají stále šanci.

Koho Lucie Bílá, Leoš Mareš a Jaro Slávik přiřadí k téhle devítce šťastlivců?

V prvním díle nabitém talenty nakonec díky diváckým hlasům postoupila dívčí skupina Forsomeone. Ta nejprve v naší show vystupovala pod názvem Foursome, ale kvůli erotickému významu tohoto názvu se kapela později přejmenovala na Forsomeone.

Po druhém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jste poslali do semifinále tanečníka. Postoupil Miroslav Bruise Žilka. Podívejte se, jak porotu nadchnul i se zraněnou nohou:

Ve třetím díle všechny naprosto ohromil Miroslav Sýkora. Muž, který po traumatickém zážitku z dětství trpí vadou řeči, porotu i diváky odzbrojil svým skvělým operním zpěvem. Podívejte se:

Vítězství po čtvrtém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 patřilo díky diváckým esemeskám výtvarníkovi, který si říká Malej Dejv. Podívejte se, co v divadle předvedl:

V pátém díle bodovala u diváků nejvíce zpěvačka Lucie Dobrovodská. Kromě uhrančivého hlasu má i zajímavý příběh. Její tatínek byl totiž indián, který se – jak sama říká – prohnal českou roklinou ve svém dostavníku. Podívejte se na její vystoupení:

I v následujícím díle naší talentové show patřilo vítězství sólové zpěvačce. Tentokrát se divákům nejvíce líbila Eliška Lüftnerová z Ústí nad Labem. Podívejte se, jak krásně zpívala šanson:

O týden později zvítězil Lubomír Kábrt, který předváděl tzv. baton twirling. Že nevíte, co to je? Podívejte se na jeho vystoupení:

Osmému dílu vévodili tanečníci. Skupina Tumar KR z Kazachstánu je tvořena žáky vítěze druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Ataie Omurzakova. Podívejte se na jejich show, která jim zajistila postup dál:

A v dosud posledním díle se vám nejvíce líbil bubeník Mika Ronos. Podívejte, s jakou energií a přesností umí mlátit do bicích:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.