Seriály a filmy

10. listopadu 2013 22:05

Petra Kloidová

V Talentu postoupil bubeník, který dostal slušný návrh od Lucie Bílé!

Mika Ronos je jednadvacetiletý mladík, který předvedl takovou bubenickou show, že mu Lucie Bílá nabídla hostování na jejím právě probíhajícím turné. Co na to Mika říká? A co si připraví na další vystoupení? Podívejte se na rozhovor!

Mika od prvního pohledu vypadá, že stojí plně nohama na zemi a svět showbyznysu sleduje s dostatečným nadhledem.

Přestože preferuje tvrdší muziku, o Lucii Bílé tvrdí, že je to jedna z našich nejlepších zpěvaček, která dokáže vystřihnout něžnou píseň, ale nebojí se ani rocku.

Ze šestice soutěžících, kteří se po devátém díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ucházeli o hlasy diváků, dostal nejvíce esemesek a cestu do semifinále má tak jistou.

"Během dalšího vystoupení hodlám předvést maximum a trochu ho obměnit. Přemýšlím o nějakém pohybu na pódiu..." prozrazuje a my se můžeme jen těšit!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.