Ty nej okamžiky Talentu za rok 2013!

Pokud Silvestr strávíte spolu s námi, večer uvidíte to nejlepší. A pokud už se nemůžete dočkat. My jsme vám vybrali ty nejlepší okamžiky show Česko Slovensko má talent dopředu. A věci, které ste v televizi neviděli!

Česko Slovensko má talent 2013 skončilo. Známe vítěze a známe poražené. Jaké byly ty nejzásadnější momenty tohoto pořadu za rok 2013! Co jste mohli vidět v televizi nebo u nás na webu! Vybrali jsme ty nejlepší chvíle.

1) Nejdojemnější chvíle

Když vítěz Miro Sýkora, operní zpěvák, řekl svůj příběh, Lucii začaly stékat po tváři slzy a ani Jaro Slávik se neubránil hlubokému pohnutí. Příběh Mira, který začal koktat kvůli rodinné ztrátě už jako malý, však nebyl jediný, jenž nás chytil u srdce. Podívejte se na krátký sestřih a za slzy se nestyďtě.

2) Nejvtipnější porotce: " 14.00: Předstírám, že se znám se Shaggym!"

Leoš mareš na protocovské křeslo usedl letos poprvé, ale velice povedeně. Dokázal nás rozesmát tolikrát. Dokonce několikrát ukradl pódium soutěžícím a tančil. A tančil skvěle. Podívejte se na jeho nejlepší scénky, kdy si hrál s tajným deníkem jaro slávika

3) Pyco s Jakubem- Jakub jako lachtan nebo Štrbské pleso

Ti dva se hledali až se našli. Jejich scénky, které osvěžují nápor soutěžících jsou naprosto bezkonkurenční. Nám se nejvíc líbila scénka "lachtánka Jakuba" a hlavně unikající rybičky z jezera, kam jakub strčil svou určitě voňavou "nohu"!

4) Sexy těla v talentu

Česko Slovensko má talent má neuvěřitelnou výhodu. V jiném pořadu neuvidíte tolik krásných vyrýsovaných těl jako tady. Většina z nich ho totiž potřebuje ke svému výkonu. Proto jsme pro vás vybrali ty nejhezčí!

5) Nejnebezpečnější kousek: Koule smrti a v ní Leoš Mareš

My bychom do tohohle ďáblovo stroje nevlezli ani omylem, ale leoš Mareš je kabrňák. Bál se, ale nakonec tam vlezl a dokonce to i přežil. Nicméně tohle byla jedna z nejnebezpěčnějších akcí, kterou jste na celé Primě mohli za rok 2013 vidět!

Sledujte dnes ty nejepší sestřihy Česko Slovensko má silvestra od 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.