V sobotu uvidíte další díl Talentu: poprvé padne zlatý bzučák!

Tento čtvrtek jste ve 20.15 na Primě viděli první epizodu těch nejnovějších talentů za rok 2015. V sobotu uvidíte další pokračování Talentu. A tentokrát padne v praxi jedna novinka páté řady. Zlatý bzučák!

Pátá řada nejúspěšnější talentové show odstartovala ve čtvrtek 3. září a už v sobotu uvidíte další díl televizní sho Česko Slovensko má talent 2015!

První tři týdny ji budou moci diváci vídat dvakrát týdně ve čtvrtek a v sobotu, později už jen sobotní večery.

I v sobotu uvidíte nové talenty a životní příběhy, které nás rozpláčou a v jednom případě i utvrdí v tom, že není třeba se vzdávat. Pro radost Jaro Slávika nás také čeká minimálně jedno kouzelnické číslo, které je naprosto fenomenální! Nebude to však tak úplně kouzelníkem, ale jeho asistentem!

Jakub "Prachár" Prachař asistentem

Obzvlášť porota se často stává pokusným králíkem či terčem pro vystupující. Nejčastěji toho využívají kouzelníci, které Jaro Slávik z duše nenávidí stejně jako kostkované košile. Jenže když starý známý kouzelník (pro publikum Talentu) poprosí o spolupráci nového porotce Jakuba Prachaře, o zábavu je postaráno.

Jakub zkrátka kouzelníkovi ukradl celou show. A pak se k němu přidali i moderátoři. Video můžete vidět na během pátečního a sobotního dne na našich Facebookových stránkách FB PRIMA, FB COOL.

Rap od srdce

K Talentu samozřejmě patří i zpěv, ale tentokrát uvidíte něco trochu jiného, než jste zvyklí. Přijde soutěžící, která se rozhodla vyzpívat ze své bolestné zkušenosti z dětství. Místo líbezného zpěvu se ale dočkáte tvrdého rapu, který nesmiřitelně soudí všechny, kdo soutěžící ublížili. Z vystoupení je cítit obrovská odvaha pojmenovat nepojmenovatelné!

Na co bude zlatý bzučák?

Zlatý bzučák je novinkou páté řady Talentu. A v sobotu ve 20.15 ho také poprvé uslyšíte v praxi! Zlatý bzučák smí porotce využít pouze jednou. Oproti červenému bzučáku, který vystoupení soutěžících zastaví, má ten zlatý úplně opačný smysl. Po stisknutí zlatého bzučáku porotce soutěžícího přesouvá rovnou do živých přenosů.

Česko Slovensko má talent uvidíte v sobotu na Primě ve 20.15! Talent můžete sledovat každý čtvrtek a sobotu pravidelně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.