V sobotu uvidíte nejlepší Talent vůbec! Show s Werichem, ale i boj o život

Když nový porotce Talent tuto sobotu vás čeká nejnadupanější díl Talentu! Můžete se těšit na úžasná představení, která jste nikdy neviděli, na krásné muže a opravdu ostré boje mezi porotci, které se vždy změnily v humor!

Česko Slovensko má Talent uvidíte na Primě už tuto sobotu ve 20.15

O přestřelky mezi porotci v osmém dílu Talentu nebude nouze. Tentokrát to ovšem nebude o postupu soutěžícího, ale o necitelném vstupu Jakuba Prachaře do vystoupení. I to se však obrátilo v pořádnou komedii.

Když nový porotce Talentu, Jakub Prachař, zastavil soutěžícího v půlce zpěvu s tím, aby zazpíval něco "rychlejšího", ostatní porotce se do něj pustili. Rozhořčená Lucie Bílá po něm hodila propisku, Jaro Slávik zaútočil na nejbolavější mužské místo. Následká exploze názorů na akt Jakuba přinesla mnohé: nechtěnou urážku Lucie Bílé, nešikovnou omluvu Diany Mórové a životní rady Jaro Slávika. Guru Jaro se tentokrát vyjádřil na téma, proč chce Jakub od soutěžícího rychlejší píseň. Podívejte se na celou scénu TADY

"Poslouchej, Jakube, Tvůj neúspěch u žen je způsobený tím, že si myslíš, že rychlost je důležitá, ne kvalita!"

Ženy se mají na co dívat

Lucie Bílá a Diana Mórová, porotkyně talentové show, se však tentokrát měly opravdu na co dívat. Nejdříve je okouzlily bohové z Maďarska. Až si Diana zavzpomínala po hudebním vystoupení kapely Varidance Rytmus, jaké to bylo chodit s Maďarem: "Maďaři..to je dobrý národ. Šikovný. " usmívala se zasněně.

Jejich vystoupení můžete vidět TADY

Dál přišel ženy okouzlit Alex s perfektně vysoustruhovaným tělem z pole dance. Na muže nezvyklý sport, Alex ale dokázal, že jde hlavně o pořádně tvrdou gymnastiku s tanečním uměním. A jeho pekáč buchet okomentoval závistivě i Jaro Slávik.

Ukázku z vystoupení Alexe můžete vidět TADY

Velká jména podpořená Werichem

"Z toho byste mohl vytvořit muzikál," dušují se porotci Česko Slovensko má Talent. I když "živé sochy", umění, které často vídáte na ulicích, je považováno za poněkud pokleslý obor, skupina Big Names mu dala naprosto okouzlující nádech.

Werichův text, který zahřeje u srdce, soubor českých a slovenských zpěváků v kombinací velkých jmen ze světové historie, to je perfektní umělecký tah, jenž se dočkal obrovského úspěchu. Jejich vystoupení nadchlo porotu a diváky. "Takovou show jsme připravovali jeden rok," nechal se slyšet otec myšlenky a celého seskupení, Radovan. Skupinu Big Names založil právě on a jejich vystoupení kombinuje nevídáné.

Krátkou ukázku z vystoupení Big names můžete sledovat TADY

Během sobotního dílu, půjde však i o život. Talent navštíví oblíbený kouzelník Jaro Slávika, aby se mohl znovu přizabít během svého vystoupení. Více uvidíte ve fotogalerii.

V sobotu uvidíte ve 20.15 Česko Slovensko má talent!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.