V Talentu vystoupí muži s velkým...M.!

Další díl Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte už tuto sobotu a znovu vás čekají vystoupení, které vás zaručeně pobaví. Jedno takové potěší hlavně dívky a ženy. Čeká je totiž luxusní striptýz krásných mužů, kteří by se mohli živit klidně jako profesionální tanečníci. Podívejte se na video!

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

"Párkrát už jsem to viděl a většinou to bylo hodně laciné. Vy jste ale i skvělí tanečníci," potvrzuje porotce Jakub Prachař. Porotkyně Diana Mórová a Lucie Bílá nestačí zírat, až Lucie prohlásí nesmrtelnou hlášku: "Já jsem tu show nepochopila, potřebovala bych to vidět ještě jednou!"

Talent zkrátka ukáže i pořádně maskulinní vystoupení v podobě The Man. Tři muži na pódiu vystřihnou show inspirovanou Michaelem Jacksonem. Na první pohled netušíte, co si o nich máte myslet. Jsou vysocí, urostlí a dobře tancují. Jejich taneční show se však řítí do úplně jiného stylu ve chvíli, kdy si rozepnou košile. Půjdou ale ještě dál...Bude "happy ending"?

My vám nic neřekneme, podívejte se na VIDEO nahoře v obrázku!:-)

Na co se můžete těšit dál?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.