VIDEO: Česká šílená zpěvačka se pokusila uplatit porotu!

Tohle porota Talentu za pět sérií ještě rozhodně neviděla. Česká zpěvačka se představuje jako skladatelka a zpěvačka. To, že bude vystupovat s klecí na hlavě a s dost děsivý výrazem však nikdo nečekal. Ani lahvinku jako úplatek! I pohotoví moderátoři na to nemají, co říci!

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Druhý díl Česlo Slovensko má talent uvidíte už tento čtvrtek a rozhodně se nudit nebudete!

Uvidíte třeba dva mladé muže s pohnutým osudem, kteří se jako jing a jang nebo černý a bílý představí v disciplíně street workout. Pobavíte se s dvěma školačkami, které zvládají s přehledem ten nejtěžší žánr - komedii!

Uchvátí vás párové cvičení-tanec se švihadly. Nebude chybět ani kouzelník, který pravidelný divák Talentu zná už z několika sérií – jak tentokrát očaruje Jara?

Podívejte se na upoutávku:

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.