VIDEO: Joker na tyči! Pole dance trochu jinak!

Umění tance u tyče už dávno nepatří mezi lascivní zábavu perverzů. Pole dance je sport, který se prosazuje čím dál tím víc, ale většinou vidíte tančit u tyče hlavně spoře oděné ženy. Alex v Talentu jako Joker ukáže, že pole dance je vlastně tvrdá gymnastika s nutností perfektně vyšinutého výrazu.

Česko Slovensko má talent uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě.

Jsme si jistí, že Heath Ledger by byl ohromem výstupem Alexe z Ukrajiny. Tento vyrýsovaný mladý muž dokázal z pole dance vykřesat velké drama, které má do sexuálních pozic hodně daleko. I o tom je televizní show Česko Slovensko má Talent 2015.

Joker zkrátka ožil na tyči. Když se okouzlená porota Alexe ptala, jak se k pole dance jako muž dostal, měl pro ně jednu jedinou odpověď - za vším hledej ženu. K pole dance ho přivedla jeho manželka. Alex se dříve věnoval breakdancu, ale jak sám přiznal, v tu dobu byl o dost hubenější, pole dance mu však vyrýsoval pořádné svaly na těle.

Podívejte se na skvělé vystoupení, zbytek uvidíte už v sobotu!

Nejen to uvidíte v sobotu v Talentu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.