Zpěvačka Nikola z děcáku: Co si myslí o své matce?

Nikola Karolová je drobounká postavou, ale obrovská svým talentem. To předvedla se svou písní od Whitney Huston všem, kteří sledovali Talent. Nikola má za sebou ale i neveselý příběh. Se svými sourozenci žije v dětském domově...

Dvacetiletá Nikola, studentka konzervatoře, zpívání miluje a na jejím hlase je to opravdu znát. Ač se nerada lituje, její osobní příběh je ukázkou toho, že i když nemáte od začátku na růžích ustláno, tvrdou prací na sobě, můžete dosáhnout všeho, co si zamanete.

A to Nikola udělala. Zatímco ji její matka kvůli sociálním problémům odložila s osmi sourozenci do dětského domova, Nikola rozhodně nehodlá skončit jako jedno z dětí, které po opuštění dětského domova neví, co s vlastním životem. Tvrdě na sobě pracuje a studuje. Její vystoupení v Talentu dokazuje, že má slibně nakročeno vstříc světlým zítřkům. Držíte ji palce?

My jsme si jí zeptali, jaké vztahy má se svou matkou a se svými sourozenci. Podívejte se na rozhovor Davida s Goliášem aneb Když se 160centimetrovou zpěvačkou dělá rozhovor 180centimetrová redaktorka...:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.