Česko Slovensko má talent 2015: Uvidíte první várku talentů

Pátá řada nejúspěšnější talentové show odstartuje 3. září. První tři týdny ji budou moci diváci vídat dvakrát týdně ve čtvrtek a v sobotu, později už jen sobotní večery. Už ve čtvrtek uvidíte první várku talentů, které vám vezmou dech.

Pátá řada Česko Slovensko má talent 2015 bude tak trochu jiná. Přichází s několika novinkami. Tou nejdůležitější změnou jsou porotci. Můžete se těšit na dvě nové tváře. Pokud si ještě dobře pamatujete Jakuba Prachaře z moderátorského dua Talentu (Jakub a Pyco), tak český herec a zpěvák v hiearchii televizní show povýšil. Od 3. září ho uvidíte jako porotce!

Další novinkou je i čtvrté porotcovské křeslo. Na to zasedne krásná slovenská herečka, jež pravidelně vyhrává ankety oblíbenosti u slovenských diváků. Diana Mórová je známá jako kat v sukni. Přinese do show ještě větší napětí?

Diváci se mohou těšit na novou moderátorskou dvojici – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. „Ne každý den člověk dostane takovou nabídku, takže z toho mám velkou radost. ČSMT je největší show v rámci toho, co existuje na trhu, a nejúspěšnější v rámci formátů na světě,“ řekl Zimnýkoval.

TALENT umá však i jiné novinky. PODÍVEJTE SE.

Zpěvačka, která zapomněla text, okouzlí porotu

První díl Česko Slovensko má talent 2015 nicméně i tak bude o nových talentech, představeních a lidských příbězích. Proto také uvidíte mladou zpěvačku, jež okouzlí laním pohledem a hlubokýma tmavýma očima. Na pódiu však zapomene text, ale i tak zapůsobí krásným hlasem. I Sandra nosí v srdci příběh, z kterého mrazí.

Dechberoucí bude vystoupení slovenských dívek, jež předvedou umění na kole. Že takový sport neznáte? V soutěži Česko Slovensko má talent ho uvidíte v té nejlepší formě. Dívky válí!

Kluk, jehož projev zahřeje u srdce. Takový je muž ze Slovenska, který usedne nejdřív za bílé piáno, aby mohl skončit s kytarou a písní, jež většinu diváků chytne za srdce. "Jste slovenský Tomáš Klus," častuje ho nový porotce Jakub Prachař.

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.