Česko Slovensko má talent je v půlce, talenty vám ale stále může ukázat!

Sice jsme za polovinou největší talentové show, ale ještě druhá polovina neuvěřitelných talentů vás čeká. Navíc budeme gradovat. S noblesou a vtipem vás provází porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Komu se budete smát tentokrát, kdo vás ohromí a kdo naopak dojme?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 19. října ve 20.15 na Primě.

Takže pozor… Oslní nás silák, který umí drtit kameny holou rukou se syrovým vajíčkem v ruce. Zazpívá moderně folklórní kapela a překvapí akrobatické batmanky u tyče. Italský taneční pár, který spolu žije i v reálném životě, předvede fascinující podívanou v kombinaci se světelnými efekty.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

O rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to.

Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou. Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě každý pátek ve 20.15.

Talent můžete sledovat ONLINE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.