Česko Slovensko má talent pokračuje v pátek dalšími talenty!

V pátek a v pondělí vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Coolácky vás pak zabaví a nabídne vám další pohledy do zákulisí neřízená dvojice Sonia Edde a Jakub Kotek.

Nechte se překvapit, jaké úžasné i bizarní výkony přinese další porce Talentu. Prozrazujeme další novinku – zlatý bzučák budou moci využít poprvé také moderátoři. Budou mít jednu společnou možnost poslat někoho rovnou do finále. V letošní sérii se tak můžete těšit celkem na 5 zlatých bzučáků.

V úvodu nás rozesměje belgický talent, který vypadá jako Einstein. Čekají nás různé druhy tance s rozmanitými rekvizitami a velkým věkovým rozptylem soutěžících. Nebudou chybět ani pěvecké a hudebně-autorské talenty.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Někteří z nich mají ovšem více odvahy než talentu. Nelze si nechat ujít fantastické vizuální umění. Překvapí žena v pavím rouše, která si tak trochu zahraje na Janet Jackson. Samozřejmě budeme kouzlit – očaruje nás mladý talent. Silová akrobacie zaujme ženy i muže. A čeká nás pohádka, že láska překoná vše – státní hranice i falešný zpěv.

Bláznivý tanečník šokuje

Španělský tanečník/akrobat nám předvede, co vše dokáže se svými údy a že to zdaleka není všechno – nebojí se totiž ani ohně nebo střepů, a na pomoc si dokonce pozve Martu s Dianou. Dokáže závěrečnou řádku šílených pěveckých výkonů zachránit nějaký jedinečný talent? A využije někdo z porotců zlatý bzučák už ve druhém dílu?

Česko Slovensko má talent v pátek 6. září ve 20.15 na Primě.

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 9. září ve 20.15 na Prima COOL

ČSMT AFTERSHOW můžete sledovat zdarma v předpremiéře online v pátek po 22.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.