Česko Slovensko má talent – překvapivý zlatý bzučák

ČSMT je tu opět s dalším dílem plným zábavy a talentů. A u hodnocení samozřejmě nechybí porota – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a moderátoři – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Co se děje v zákulisí, odhaluje ČSMT Aftershow se Soniou Edde a Jakubem Kotkem.

Kdo zaujme tentokrát? Objeví se takový talent, že to moderátoři nevydrží a poprvé v historii si prosadí pátý zlatý bzučák. Koho pošlou rovnou do finále?

Pojďte si užít další talentové šílenství. Hned na začátku se na nás vrhne kobra v lidské podobě. Budeme tančit, zpívat, rapovat a samozřejmě kouzlit. Nebudou chybět artistická a ekvilibristická čísla. A někomu to půjde lépe a jinému hůře. Se šikanou budeme bojovat hudbou.

A rozhodně se zasmějeme nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska si zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.