Česko Slovensko má talent přináší další příběhy a emoce

Další díl světové talentové show ČSMT přinese v pátek kromě řádky talentů i silné emoce a osobní příběhy. Nebude chybět skvělá porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale ani moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Padne druhý zlatý bzučák?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 21. září ve 20.15 na Primě.

Rozesmějí vás malí kouzelníci. Představí se celá řádka odvážných zpěváků, kde opravdu půjde více o odvahu než o zpěv, ale Jakub Prachař s nimi bude rychle hotov. Na závěr porotu však přece jen někdo hudebně potěší. Dojme vás také příběh o odvaze a touze překonávat překážky – uvidíte, že kvalitní pole dance se dá dělat i s jednou nohou.

TALENT MŮŽETE PO ODVYSÍLÁNÍ SLEDOVAT ONLINE

Porotu zaujme vidlácký rap – tento žánr jste ještě neviděli. Neuvěříte, co všechno se dá vybalancovat na jednom rohu. Umí to Japonec Rocky Byun, který zapojí diváky i jednoho z porotců. Parta mladíků ze skupiny Born to Trick předvede nejen odvážné akrobatické kousky, ale i cvičení s prsními svaly. To zaujme Martu Jandovou natolik, že chce s kluky také trénovat. Nebude chybět přehlídka dalších bizarních i fantastických kousků. A ano, my vám to tedy prozradíme – už v tomto dílu padne další zlatý bzučák! Za jaký netradiční výkon to bude a koho z porotců vybičuje k tomu, aby zlaté tlačítko použil? Dívejte se, Talent totiž stojí za to!

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15 tento pátek.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.