Česko Slovensko má talent přinese zpěvačku z ulice a jiné příběhy

Další překvapení, nečekané talenty i osobní příběhy, které spojuje touha po snech. Tradičně zazáří osvědčená porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a ostřílení moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Kdo vás dostane tentokrát?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 28. září ve 20.15 na Primě.

Minule padl zlatý bzučák, který udělil za nečekané vystoupení Jaro Slávik. To ženská polovina poroty si ho prozatím schovává. Tentokrát vás dojme krásným hlasem Lucky alias Mireček s písní pro tajnou lásku. Užijete si lidový tanec trošku jinak. Porovnáme bubenická čísla – naprosto odevzdaný bubenický matador a mladá slečna, která do toho jde víc než naplno. Moderátory vyplaší opilý účinkující, ze kterého se ale vyklube naprosto střízlivý akrobatický talent a navíc se smyslem pro humor.

Ukážeme vám, jak rozhodně netančit moderní ani břišní tanec, byť aktérům sebevědomí nechybí. Ale dopřejeme vám svůdný taneční zážitek, aneb jak udělat tancem chleba. Možná přijde i kouzelník a nebudou chybět bizarní pěvecká vystoupení, např. o potratu. Pomůžou rady do života od poroty dívce sice s hudebním nadáním, ale špatným motivačním přístupem? Na závěr nabídneme vystoupení jen pro hodně silné povahy, které dá pořádně zabrat i porotě. Nejširší paleta talentů jen pro vás.

TOHLE JE NEJVÍC SEXY VYSTOUPENÍ V HISTORII TALENTU

NA 90% SKONČÍŠ ŠPATNĚ, ŘÍKÁ POROTCE NADĚJNÉ ZPĚVAČCE

NEJNECHUTNĚJŠÍ VYSTOUPENÍ ZA TENTO ROK

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 každý pátek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.