Česko Slovensko má talent udělilo výjimku! Pátého bzučáka získal malý klučina

Česko Slovensko má talent má jasná pravidla, která se někdy musí zkrátka porušovat. Když vám na pódiu přijde neuvěřitelný talent...Podívejte se na video z pátečního dílu. Talent můžete sledovat i online, v našem archivu iPrima.cz najdete všechny díly!

Ačkoliv má televizní pořad Česko Slovensko má talent pořádně tlusté smluvní podmínky, někdy je ale dovoleno udělit výjimku. Takovou byl i Samuel Rychtar, který svým písničkářstvím nadchl publikum a celý štáb.

Ačkoliv porota může rozdělit pouze čtyry zlaté bzučáky, které dostanou čtyři soutěžící rovnou do finále, malý písničkář Samuel Rychtar zkrátka dostal výjimku! Jako pátý dostal zlatého bzučáka a míří do finále!

Za co? Podívejte se na jeho talent:

Sexy vystoupení, ale i lidský hlad v pátečním Talentu

A rozhodně se zasmějete nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.