Coolácká ČSMT AFTERSHOW vás vezme do zákulisí nových dílů Talentu každý pátek exkluzivně online!

Každé pondělí na Prima COOL ve 20.15 můžete sledovat hodně zábavné zákulisí pořadu Česko Slovensko má talent. Moderátoři Jakub Kotek a Sonia Edde vám představí soutěžící z úplně jiného úhlu. A jelikož Talent uvidíte už v pátek, pro nedočkavce máme exkluzivní online předpremiéru už v pátek po odvysílání Talentu.

Že Česko a Slovensko má talent, už víte. My vám ale v této COOL aftershow verzi pořadu ukážeme, že je toho talentu ještě více, a to na obou stranách. Na natáčení do bratislavských ateliérů jsme totiž vyslali kempovat a přežít dva moderátory – Soniu Edde z Úplně Debilních Zpráv a Jakuba Kotka z COOL Adroše. Tato dvojka měla za úkol zdokumentovat talentovské dění, a už z první upoutávky je jasné, že se jí to povedlo opravdu netradičním stylem...

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT AFTERSHOW

Zajímají vás rozhovory s nejzajímavějšími účastníky ČSMT? Chcete vidět nějaký ten zákulisní prank? A co třeba bonusová vystoupení nebo rozdávání rad, jak by si Jakub se Soňou mohli rozšířit talentové obzory? To všechno (a samozřejmě mnohem víc!) už je na cestě, stačí každé pondělí ve 20.15 přepnout na Prima COOL!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.