Dvojice Čechů v Talentu dokázala, že hudba se dá dělat úplně jinak! Poslechněte si je v exkluzivním videu

Česko Slovensko má talent pokračuje v pátek na Primě ve 20.15, podívejte se na naše exkluzivní video z pátaečního dílu, které odhalí hudební dvojici, která dokáže vytvořit hudbu trochu jinak, než jsme všichni zvyklí. Nechápete? Podívejte se na záznam z jejich vystoupení.

Hudba může znít úplně jinak, než si všichni myslíme, ačkoliv k ní použijete takové klasické hudební nástroje jako jsou housle nebo mandolína. Stačí k tomu pár elektronických vychytávek a jedny šikovné ústa. Slavnou píseň Sweet dreams možná ani nepoznáte.

Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Talentu:

Talent v pátek odkryje dalšího výherce, který jde do finále

Jsme za polovinou castingových dílů, tak na co se můžeme těšit tentokrát? O zpěváky opět není nouze, ale malý sedmiletý rocker s kytarou nechodí do Talentu každý den. Budeme také tančit. Kouzlení samozřejmě nemůže chybět. Navíc je to ostřílený účastník Talentu, který letos ke kouzlům přidal i humor. Čtvercovou akrobacii předvede manželský pár z Kuby žijící na Tenerife. Jak vypadá ten, který chce získat titul největší blázen na světě? Čeká nás neotřelé vyznání lásky známé zpěvačce. Budeme dělat velké bubliny. Silová akrobacie zaujme netradiční dvojicí. Závěrem nás dojme italský zpěvák s anglickou matkou, slovenskou manželkou a žijící v Praze.

Česko Slovensko má talent v pátek 18. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 21. října ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW můžete sledovat exkluzivně online po odvysílání pátečního dílu Talentu. Jste napřed s iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.