Jak vypadalo první rande páru, který se napichuje na háky? I to se dozvíte v Talentu

Podívejte se na ukázku z pátečního Česko Slovensko má talent na Primě! Porota a diváci shlédnou vystoupení, z kterého vám poběží mráz na zádech a husí kůže v jednom. Umělecké vystoupení s poněkud drsnějšími praktikami ale vede k jedné zásadní otázce, na kterou se zeptá porotce Jakub Prachař. Podívejte se na video.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 12. října ve 20.15 na Primě.

Když pětice soutěžících vystoupí na pódium Česko Slovensko má talent, je na první pohled jasné, že o obyčejnou show vůbec nepůjde. Jednu z hlavních rolí budou mít ostré nože a háky. Vystoupení rozhodně není pro každého.

Těsně před show se ale Jakub Prachař zeptá na to, jak vypadá takové první rande páru, jenž hodlá vystupovat. Oba dva mají piercingy, tetování a dokonce implantáty různých tvarů pod kůží.

Podívejte se na odpověď:

Více z jejich show uvidíte v pátečním dílu Česko Slovensko má talent.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Kromě toho vám dokážeme, že odvaha nechybí v žádném věku, byť s podivným dostáváním se z řetězů. Duo viola také přijde s něčím, co v Talentu ještě nebylo. Ukrajinec a Ruska žijící v Německu předvedou poetickou akrobacii se smyčci. Budeme trošku žonglovat a odvážně házet nože. Dokážeme, že ne každý Ital má talent. Do kolen vás dostane největší tréma v dějinách talentových soutěží možná i na světě. Taková amplituda mikrofonu, byť držená v obou rukou, se jen tak nevidí. Až se Marta Jandová bála o život soutěžící, co by s ní udělala nervozita, kdyby ji poslali do dalšího kola. Pokochejte se zástupem mimozemských vystoupení, mezi kterými zazáří i nějaký ten talent.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.