Japonský šílenec se obnažil v Talentu. Jeho talent zná celý internet!

Už jste ho viděli? Tohoto japonského mladíka zná celý internet, jelikož jeho talent se stal virálem. Japonec se objevil v Česko Slovensko má talent, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Podívejte se na zábavné video už teď.

Takhle nabitý díl Talentu tu ještě nebyl! Uvidíte dětský talent, který má tu odvahu zkritizovat vystoupení Jakuba Prachaře, který bude předvádět lachtana. Baletní číslo, které jste ještě neviděli, kde dojde i na facky mezi dvěma hlavními aktérkami. Fantastickou a poetickou akrobacii na míči.

Kromě toho se v této epizodě objeví i Japonec, který má opravdu nevšední talent. Ten rozesmál a pobavil naprosto všechny.

Podívejte se na vystoupení:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Další pěvecké vystoupení, které vyrazí porotě dech, odvážní senioři ze skupiny Ruty Šuty. Japonce, který se postupně svléká, ale nádobí z jeho těla nikdy nespadne, a to ubrousky strhává různými možnými způsoby. Taneční vystoupení – snad nejhorší v historii ČSMT, které se ale nechtěně promění v neuvěřitelnou stand-up comedy. Unikátní akrobatická show dvou Vladimírů z Ukrajiny, která překonává i legendární duo Dae Men – první vítěze Talentu.

Dokážou se udržet na špici nože a nezranit se? Rozmanitá taneční a pěvecká vystoupení. A pár dalších odvážlivců, kteří mají buď velký talent, nebo neuvěřitelnou odvahu. Posuďte sami.

Sledujte na Primě Česko Slovensko má talent ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.