Je to nová vítězka Talentu? Poslechněte si, jak tato slepá žena zpívá

Šestý díl možná odhalil vítězku celé soutěže. Nebo se pleteme? Podívejte se na ukázku vystoupení v Česko Slovensko má talent, které uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Porota toto nečekala stejně jako žádný divák v sále. Když přichází žena v bílém, netuší nic o jejím příběhu, stejně jako o tom, co na pódiu předvede. My můžeme prozradit jediné, na konci vystoupení si slzy bude otírat i porotce Jaro Slávik.

Podívejte se na ukázku:

V pátek uvidíte spoustu jiných vystoupení jako třeba akrobacii. Ale i o taneční vystoupení v tomto dílu nebude nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty.

SLEDUJTE DÍLY TALENTU ONLINE

Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus. Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě. Po odvysílání můžete všechny díly vidět i v online archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.