Celebrity

2. prosince 2021 05:59

Žaneta Dernerová

Marný boj s mikrofonem! Španěl s vizáží kouzelníka skvěle pobaví v talentové show

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (13) – Michael Olivares

Na první pohled je očividné, že tenhle sympatický cizinec rozhodně nebude tuctový. V růžovém kabátu a kravatě předvede v talentové soutěži super show, při níž nejen zazpívá, ale svede i originální boj s mikrofonem. Podívejte se na extra ukázku.

Česky sice moc neumí, ale základní fráze zvládá Michael Olivares na výbornou. „Když jsem potkal svoji ženu, která je z Česka, tak jsem se před sedmi lety přestěhoval do Prahy,“ vypráví pětatřicetiletý Michael, z jakého důvodu tu začal žít. Tvrdí, že zpívání je jeho vášní už od dětství. „Tak jsem si řekl, že budu následovat svoji vášeň a uvidíme, co se stane,“ říká s úsměvem rodilý Španěl.

Jak podotkne i porotkyně Marta Jandová, díky výraznému růžovému kabátu a kravatě ve stejné barvě vypadá Michael spíš jako kouzelník. Ten ale její domněnku vyvrací s tím, že přišel zpívat. „Už několik let na mě rodina a přátelé tlačí, abych se přihlásil do talentové show,“ uvádí modrooký Michael, jehož blízkým se prý líbí, jak zpívá.

Jakmile se rozezní tóny slavné písně Sway, kterou v originále interpretuje jeho jmenovec Michael Bublé, skutečně se zdá, že tomu tak bude. Po chvíli se ale ukáže, že porotě svůj pěvecký talent jen nalhával. Mikrofon mu totiž nekontrolovatelně začne sjíždět ze stojanu a všem je jasné, že jeho vystoupení tkví v úplně něčem jiném.

Jakub Prachař se směje marnému boji s mikrofonem

„To je debilita,“ směje se Jakub Prachař, když Michael nepřestává bojovat s nepřízní osudu a snaží se připevnit mikrofon na stojan. Během toho se mu podaří vyrazit si zuby, rozbít kytaru nebo rozsednout židli. V závěru této netradiční show dokonce kolem Michaela létalo hned několik barevných mikrofonů.

Ačkoliv se diváci i porotci skvěle bavili a při hodnocení padala jen slova chvály, byla ve vystoupení uhrančivého Španěla hluchá místa, kdy se jeho vtipy nesetkaly s takovou odezvou, jakou si asi představoval. Podaří se mu i přesto postoupit do semifinále a zabojovat o místo v blížícím se finále show Česko Slovensko má talent, které se nezadržitelně blíží? Dívejte se v pátek od 20:15 na Primě, kdy porotci ve Velkém třesku rozhodnou, kdo se bude ucházet o diváckou přízeň.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.