zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marný boj s mikrofonem! Španěl s vizáží kouzelníka skvěle pobaví v talentové show

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 02.12.2021
Na první pohled je očividné, že tenhle sympatický cizinec rozhodně nebude tuctový. V růžovém kabátu a kravatě předvede v talentové soutěži super show, při níž nejen zazpívá, ale svede i originální boj s mikrofonem. Podívejte se na extra ukázku.

reklama

Česky sice moc neumí, ale základní fráze zvládá Michael Olivares na výbornou. „Když jsem potkal svoji ženu, která je z Česka, tak jsem se před sedmi lety přestěhoval do Prahy,“ vypráví pětatřicetiletý Michael, z jakého důvodu tu začal žít. Tvrdí, že zpívání je jeho vášní už od dětství. „Tak jsem si řekl, že budu následovat svoji vášeň a uvidíme, co se stane,“ říká s úsměvem rodilý Španěl.

Jak podotkne i porotkyně Marta Jandová, díky výraznému růžovému kabátu a kravatě ve stejné barvě vypadá Michael spíš jako kouzelník. Ten ale její domněnku vyvrací s tím, že přišel zpívat. „Už několik let na mě rodina a přátelé tlačí, abych se přihlásil do talentové show,“ uvádí modrooký Michael, jehož blízkým se prý líbí, jak zpívá.

Česko Slovensko má talent IX - Michael Olivares
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - Michael Olivares

Jakmile se rozezní tóny slavné písně Sway, kterou v originále interpretuje jeho jmenovec Michael Bublé, skutečně se zdá, že tomu tak bude. Po chvíli se ale ukáže, že porotě svůj pěvecký talent jen nalhával. Mikrofon mu totiž nekontrolovatelně začne sjíždět ze stojanu a všem je jasné, že jeho vystoupení tkví v úplně něčem jiném.

Jakub Prachař se směje marnému boji s mikrofonem 

„To je debilita,“ směje se Jakub Prachař, když Michael nepřestává bojovat s nepřízní osudu a snaží se připevnit mikrofon na stojan. Během toho se mu podaří vyrazit si zuby, rozbít kytaru nebo rozsednout židli. V závěru této netradiční show dokonce kolem Michaela létalo hned několik barevných mikrofonů.

Ačkoliv se diváci i porotci skvěle bavili a při hodnocení padala jen slova chvály, byla ve vystoupení uhrančivého Španěla hluchá místa, kdy se jeho vtipy nesetkaly s takovou odezvou, jakou si asi představoval. Podaří se mu i přesto postoupit do semifinále a zabojovat o místo v blížícím se finále show Česko Slovensko má talent, které se nezadržitelně blíží? Dívejte se v pátek od 20:15 na Primě, kdy porotci ve Velkém třesku rozhodnou, kdo se bude ucházet o diváckou přízeň.

Sourozenci Jakub a Mariana Prachařovi.

Mariana Prachařová má strach z bráchy Jakuba: Taky se ho bojím, přiznává moderátorka

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Michael Olivares , mikrofon , Jakub Prachař , Marta Jandová , Michael Bublé , ČSMT finále 2021 , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama