Celebrity

29. listopadu 2021 06:05

Žaneta Dernerová

Mariana Prachařová má strach z bráchy Jakuba: Taky se ho bojím, přiznává moderátorka

I když se Jakub Prachař může zdát jako pohodář, se kterým se nutně musíte bavit a smát se jeho neustálým vtipům, ne každý s ním má tuto zkušenost. Své by o tom mohla vyprávět slovenská moderátorka Martina Horňáková, která byla z rozhovoru s ním až nešťastná. Podle Prachařovy sestry ale záleží hlavně na tom, jak se Jakub vyspí.

Zatímco Mariana Prachařová pokrývá online obsah show Česko Slovensko má talent pro Českou republiku, Martina Horňáková neboli Moma ho vytváří pro Slováky. Nyní se obě půvabné blondýnky sešly, aby si sdělily své dojmy z této show a podělily se o zážitky a vize jednotlivých štábů.

Mladší sestra herce Jakuba Prachaře zvolila velké množství krátkých bonusových videí, kdežto Moma se svým týmem vytvořila tři dlouhé díly obsahující nejen záběry z backstage, ale jeden z nich se třeba zaměřuje na beauty tipy moderátorky Jasminy Alagič Vrbovské a porotkyň Diany Mórové a Marty Jandové.

To Mariana společně s dalšími členy štábu ukazují porotce a moderátory zejména prostřednictvím různých zábavných výzev. Jejich úkolem tak byla například hra Never have I ever, v níž odpovídají na pikantní dotazy zvídavé Mariany. Ta se sice nejprve obávala pokládat otázky na tělo, ale nakonec zjistila, že si může dovolit v podstatě cokoliv. Díky ní tak třeba víme, že Jasmina Alagič dostává od fanoušků fotky přirození a už roky nepije alkohol nebo jaký byl první francouzák a sex Marty a Diany.

Dělat rozhovor s Jakubem Prachařem nemusí být snadné

Při vzájemném svěřování Moma narazí na zajímavé téma. Ptá se Mariany, zda upravují svoje koncepty na základě aktuální nálady porotců. „Já se bojím tvého bratra,“ přizná upřímně Moma a svěří se jí s ne zrovna příjemným zážitkem, kdy měla dělat rozhovor právě s Jakubem Prachařem. Ve finále z něho měla pocit, že ji naprosto nenávidí.

„Nejsi sama, já se ho bojím taky,“ překvapí svou reakcí Jakubova sestra. „Buď úplně v pohodě. Tam člověk nikdy neví, s jakou náladou se probudí,“ uklidňuje sympatická zpěvačka a influencerka Momu s tím, že Jakubovo chování se odvíjí od jeho ranního rozpoložení a rozhodně si to nemá brát osobně. „On je hrozně ironický. Tam ani nevíš, co myslí vážně a co ne. To je úplně normální. Standardní,“ vysvětluje Mariana, která na Jakubovi už z dálky pozná, s jakou náladou se vzbudil a zda je dobrý nápad ho nějak pokoušet.

Zároveň ale potvrdí domněnku usměvavé Momy, která má přitom z Prachaře pocit, že umí být i uvolněný a bavit se. To ostatně sám Jakub několikrát předvedl v jiných bonusových videích své sestry, která rozhodně stojí za zhlédnutí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.