Celebrity

27. listopadu 2021 04:50

Žaneta Dernerová

Na pivo jedině s Jakubem Prachařem. Koho byste si vybrali vy?

VLOGY Mariany: Který z porotců je jednoznačně nejlepším parťákem na pivo?

S Kubou Prachařem. Tak zní nejčastější odpověď na otázku jeho sestry Mariany, která se soutěžících v talentové show ptá, s kým by šli nejraději na pivo. Padnou ale i další jména členů poroty. Kdo se drží v těsném závěsu za Jakubem? Podívejte se na speciální bonusové video.

Vypadá to, že jako největší pohodář a parťák do hospody je z porotců talentové soutěže považován herec Jakub Prachař. Vyplynulo to z krátkého průzkumu jeho sestry Mariany, která se v zákulisí slavné show ptá na netradiční i osobní otázky nejen porotců a moderátorů, ale i soutěžících. A právě u nich slavil její starší brácha největší úspěch.

„Určitě bude šoumen pan Prachař,“ myslí si jeden z nich a jeho domněnku Mariana ihned potvrzuje souhlasným přikyvováním: „Bratr je velký šoumen, takže doporučuju s ním jít na pivo.“

Jakub Prachař je pro soutěžící ideální parťák na pivo

To usměvavá blondýnka, která přijela do show Česko Slovensko má talent se svou sestrou – dvojčetem předvést gymnastický aerobik, by podle potutelného výrazu možná měla s Jakubem i jiný záměr než jen příjemně strávené chvíle u piva ve společnosti baviče.

I když padlo Jakubovo jméno nejčastěji, zmíněni byli i všichni jeho kolegové, s nimiž usedá za porotcovský stůl. U něho Prachař sedává vedle slovenské herečky Diany Mórové, se kterou se často špičkují a rozesmávají navzájem. Snad právě proto se několikrát objevilo i přání zajít do hospody právě s touto dvojicí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.