Celebrity

26. září 2021 05:22

Žaneta Dernerová

Marta Jandová a Diana Mórová: První francouzák s cizincem! A jaký byl první sex?

VLOGY Mariany: Čeho si na chlapovi všimnou jako první Marta Jandová a Diana Mórová?

Asi každý si své poprvé moc dobře pamatuje. Ať už se jedná o první francouzský polibek, nebo první sexuální zkušenost. Nejinak to má zpěvačka Marta Jandová a slovenská herečka Diana Mórová. Obě zažily svou premiéru francouzáku s cizincem. A jak vzpomínají na první sex? Podívejte se v exkluzivním videu.

Speciální vlogy Mariany Prachařové ze zákulisí show Česko Slovensko má talent prozrazují na porotce i moderátory takové pikantnosti, že se často nestačíme divit. Známá influencerka a sestra Jakuba Prachaře, která se otevřeně přiznala k problémům s příjmem potravy, se totiž nebojí zeptat i na velmi intimní záležitosti.

Jaký byl první francouzák Marty Jandové a Diany Mórové?

Díky Marianě se tak například dozvíme, že první francouzák porotkyně talentové show a slovenské herečky Diany Mórové, která před jedním soutěžícím doslova poklekla a poslala ho rovnou do finále, proběhl v jejích dvanácti letech na táboře. Oním šťastlivcem byl Němec.

I její kolegyně Marta Jandová zažila svou premiéru francouzského líbání s cizincem. Konkrétně se jednalo o Řeka Dimitriho, kterému všichni říkali Dimi. Zpěvačka dokonce se smíchem zavzpomínala, jak ji po její první puse Dimi pochválil: „Ty tak krásně líbáš! Kdo tě to naučil?“

Podle Diany je lepší začít se sexem spíš dřív než později

Zatímco u otázky na první polibek se Diana nebála podrobností, ohledně první sexuální zkušenosti byla mnohem zdrženlivější a její okamžitá reakce na Marianinu otázku byla: „No tak to neřeknu.“ „Já to klidně řeknu,“ odpověděla spontánně Marta. „Já jsem byla strašně pozdě.“

Tato její poznámka rozpovídala i zprvu odměřenější Dianu. „Já asi brzo,“ připustí. „Je lepší s tím začít dříve,“ rozesměje Diana svou radou Martu. „Mně bylo sedmnáct a půl a úplně v pohodě,“ je spokojená se svým načasováním Marta, která na sebe práskla, že jejími platonickými láskami byli Robbie Williams, Jon Bon Jovi nebo Michael Jackson. Z těch tuzemských milovala Petera Nagyho, po jehož puse se dokonce odmítala mýt.

„To je dobrý věk,“ hodnotí ale nakonec uznale sympatická Diana s tím, že zas tak pozdě Marta o panenství nepřišla. Jak ale v závěru česká zpěvačka naznačí, kdyby byla otázka myšlena na první sex sama se sebou, byla by její odpověď dozajista odlišná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.