Celebrity

8. září 2021 05:55

Žaneta Dernerová

Marta Jandová dostala pusu od idola a nechtěla se mýt! Co neobvyklého se jí na mužích líbí?

VLOGY Mariany: Čeho si na chlapovi všimnou jako první Marta Jandová a Diana Mórová?

Každá holka má svou platonickou lásku, od které si přeje být políbena. Zpěvačce Martě Jandové se toto přání splnilo, a tak není divu, že se po polibku od svého pana Božského odmítala mýt. Porotkyně Česko Slovensko má talent navíc prozradila, čeho si u mužů všímá a jaká speciální část mužského těla ji zajímá především. Podívejte se na exkluzivní video ze zákulisí.

Mariana Prachařová nás prostřednictvím svých speciálních vlogů pravidelně zavádí do zákulisí show Česko Slovensko má talent a my tak máme jedinečnou příležitost nahlédnout nejen do backstage, ale dozvědět se i mnoho zajímavého na porotce nebo moderátory. Marta Jandová na sebe třeba práskla, co všechno ji zaujme na muži a jaká byla její platonická láska z řad celebrit. Tipnete si?

Když se Mariana, která nedávno otevřeně přiznala poruchu příjmy potravy, zeptá porotkyň talentové soutěže Marty Jandové a Diany Mórové, čeho si na chlapovi všimnou jako prvního, zda očí nebo zadku, Diana pánské pozadí ihned vyloučí. „Zadek raději až později, oči,“ zní její jednoznačná odpověď. To Marty seznam je mnohem delší: „Oči, rty, ruce,“ vyjmenovává, když jí do řeči skočí Diana a doplní zuby. Dcera hudebníka Petra Jandy tuto položku jen souhlasně potvrdí a přidá navíc vlasy.

Martě Jandové se u mužů líbí rovné nohy

Co dalšího je pro obě porotkyně deváté řady Česko Slovensko má talent důležité? Samozřejmě vůně! „Ježiš, když smrdí muž…,“ kroutí odmítavě hlavou Marta hlavou a Diana jen dodává: „To je peklo, to je konečná.“ Ovšem Martu zajímá ještě jedna trošku neobvyklá věc – rovné nohy. „A když odejde, tak samozřejmě zadek, ale k tomu ty rovný nohy. Já mám ráda rovný nohy,“ přiznává Marta a tím toto téma uzavře.

Možná vás překvapí, která z tuzemských celebrit byla pro Martu Jandovou natolik velkou platonickou láskou, že se po polibku od svého vysněného prince nechtěla mýt. Její dívčí srdce vzplálo pro popového zpěváka Petera Nagyho! „Peter Nagy se mi líbil, když jsem byla malá. Jednou mě políbil a já jsem si pak nechtěla umývat tvář,“ vzpomíná zasněně Marta. Její rozněžnělá kolegyně Diana pak jen doplní, že to mu musí napsat.

Show Česko Slovensko má talent sledujte každý pátek od 20:15 na Primě. Na předešlé díly se můžete podívat také v archivu na iPrima.cz.