Máš 90% šanci, že skončíš špatně, říká porotce Talentu zpěvačce z ulice

Zpěvačka z ulice, tak ji říká porota. Veronika Bauerová přichází na pódium Česko Slovensko má talent a zazpívá píseň od Whitney Huston. O jejím talentu ale nikdo z porotců neumí říct rozhodné slovo. Podívejte se na její vystoupení už teď.

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 28. září ve 20.15 na Primě.

Slovenka Veronika Bauerová má ukončené jen základní vzdělání a pokračovat ve studiu nehodlá, jelikož ji nebaví. Práci zatím také neshání, její životní sen je totiž zpěv.

Jenže během zpívání songu I will always love you se ukazuje, že Veronika sice talent má, ale její hlas by potřeboval učitele zpěvu jako sůl. Veronika u něj nikdy nebyla a na svém hlasu nikdy nepracovala. Postoupí Veronika dál?

Podívejte se na vystoupení Veroniky Bauerové:

Podívejte se na promluvu Jara Slávika do duše zpěvačky z ulice:

Minule padl zlatý bzučák, který udělil za nečekané vystoupení Jaro Slávik. To ženská polovina poroty si ho prozatím schovává. Tentokrát vás dojme krásným hlasem Lucky alias Mireček s písní pro tajnou lásku. V Talentu si užijete lidový tanec trošku jinak. Porovnáme bubenická čísla – naprosto odevzdaný bubenický matador a mladá slečna, která do toho jde víc než naplno. Moderátory vyplaší opilý účinkující, ze kterého se ale vyklube naprosto střízlivý akrobatický talent a navíc se smyslem pro humor.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.