Milovnici Britney zradily nervy, anebo talent?

Monika Sýkorová miluje Britney. A před krutou porotu, která neodpouští žádní chyby, měla tu odvahu přijít s písní Baby one more time. Pro ní to bylo ale bylo naposled!

Poslechněte si skoro třicetiletou servírku Moniku před a během vystoupení. Nervy udělaly svoje, Monika byla před vystoupením poměrně o.k. Dokonce i trochu intonovala. Ale, co čert nechtěl, při pohledu na uhrančivého Jara Slávika, zapomněla slova a zapomněla intonovat...

Dala ji porota šanci znovu? To uvidíte na Primě v neděli ve 20.15!

Pan Jiří nám předvedl, co všechno umí a vy můžete den před vysíláním Talentu tak trochu zahrát na porotce. Řekněte svůj názor na našem FACEBOOKU!

Monika ale není sama. Třeba takový Magic Johny, který předvedl to nejhorší kouzelnické číslo pod sluncem, to bylo maso. Osvěžte si paměť:

Chcete vidět, co dalšího vás čeká tuto neděli ve 20.15? Podívejte se na upoutávku toho nejlepšího:

Nenechte si ujít další úžasnou změť talentů v pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 tuto neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.