Celebrity

19. listopadu 2021 05:50

Žaneta Dernerová

Na tuhle kočku pomrkával i Jakub Prachař! Krásná Solange mění šaty během pár sekund

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (12) - upoutávka

Tohle umění by jí mohla závidět nejedna žena. Tahle nádherná Portugalka se totiž dokáže převléknout v řádu několika sekund. Střídá jedny šaty za druhými a svým vzhledem i sex-appealem rozdivočí Jakuba Prachaře. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Krásná Solange Kardinaly z Portugalska přijela do talentové show předvést vystoupení s názvem Rychlé převleky. A že je to název opravdu vypovídající. Asi nikdo nečekal, o jak bleskurychlou výměnu šatů se bude jednat.

„Jsem ze třetí generace kouzelníků, jsme cirkusová rodina. Už jako malá jsem vystupovala s rodiči,“ říká třicetiletá Solange, kterou triky obklopovaly od malička. „Do Česko Slovensko má talent jsem se přihlásila, protože mi přijde zajímavé podělit se s vámi o moji magii,“ myslí si kráska, která vzápětí svým uměním všem vyrazí dech.

Mezi Solange a Jakubem Prachařem to pěkně jiskří

Nejvíc padne do oka porotci Jakubu Prachařovi. „Tak to je něco pro mě,“ reaguje natěšeně Jakub, když Solange nakráčí na pódium v černých šatech. Ve chvíli, kdy poprvé vystřídá svůj outfit za jiný, začínají nadšeně šílet i ostatní. „Tohle miluju!“ doslova řve moderátor David Gránský. „Jooo,“ neodpustí si jako mlsný kocour Jakub Prachař, když sexy Solange vymění další šaty za jiné. V momentě, kdy na něj Solange laškovně zamrká, oplácí jí to stejnou mincí. Jejich vzájemné jiskření tak dodává celé show o to lepší náboj.

Nikdo ale nechápe, jakým způsobem to kouzelnice provádí. „Jak to dělá?“ ptá se udivená Diana Mórová a určitě není jediná, kdo si tuhle otázku pokládá. Půvabná Solange mění své šaty opravdu neuvěřitelnou rychlostí. Vždy se jen na mžik schová do speciálního „vaku“ nebo za kus látky a hned se objeví zase v jiném modelu.

David Gránský i Jasmina Alagič jen nevěřícně zírají

„To není možné,“ nevěří svým očím moderátorka Jasmina Alagič. „Ani z boku není nic vidět!“ je z vystoupení Solange stejně paf David Gránský. A to ještě nevědí, jaké finále si pro ně připravila. Rozevře deštník, z něhož ji zasypou červené konfety, načež se po této záplavě zjeví sympatická Portugalka v dlouhých červených šatech.

Logicky ji pak čeká jen samé skvělé hodnocení. „Když si představím, že jdu s vámi na večeři a přijde osmkrát někdo jinej… Já jsem spokojenej,“ hodnotí s potutelným úsměvem Jakub Prachař. Nejen na Solange se nezapomeňte dívat v show Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.