Nedělní Talent? To bude famózní šanson a tanec na lahvích!

Hledání talentů stále pokračuje. Aby soutěžící uspěli před porotou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, musí ji nejen ohromit svým talentem, ale také ji překvapit! Zkrátka být originální!

V dalším díle se o to pokusí například artista, akrobat, žonglér a typický pouliční umělec Jonas, který to na pódiu pořádně roztočí a zatancuje dokonce na lahvích! Ohromit porotu se pokusí také několik tanečních skupin, zpěváků, středověká kapela, šikovný bubeník a tanečníci, kteří napodobují Ataie i Patrika Gluchowského. Kromě toho všeho navíc budeme svědky českého světového rekordu v přeražení střešních tašek!

Úplatky soutěžících

Do Talentu se občas hlásí i cizinci, kteří u nás našli druhý domov. To je případ třicetiletého VU, který pochází z Vietnamu a rád by si splnil svůj sen stát se zpěvákem. Za postup porotě dokonce nabídl úplatek! Rýži! Porotce ale nadchnul i bez úplatku!

Šanson byl tak dokonalý, že si všichni chvíli mysleli, že je to playback

Také uslyšíme famózně zazpívaný šanson, kterým dvacetiletá Eliška dostane celou porotu! „Bylo to nejlepší šansonové vystoupení, jaké jsme kdy v Talentu měli, a možná nejlepší vystoupení, jaké jsem v talentových soutěžích v Čechách a na Slovensku viděl,“ nešetřil chválou jindy drsný Jaro Slávik!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.