Nejnechutnější vystoupení v Talentu. Baron si dává záváží i na oční víčka!

Říká si Baron a se svým vystoupením se živí i v Las Vegas. Jeho nástrojem je jeho vlastní tělo. Mladý muž rozhodně nezapře, že má oblibu nejen v tetování a piercingu, ale i v závaží. Jeho vystoupení dokoukají pouze silné povahy! Podívejte se na ukázku už teď!

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 28. září ve 20.15 na Primě.

Vystoupení, které nedokouká snad nikdo na světě. I tím se může chlubit mladý Baron, který dokáže zvednout různá závaží různými částmi svého těla. Více vědět nechcete, raději se na to podívejte!

Podívejte se na páteční ukázku:

V Talentu si užijete i lidový tanec trošku jinak. Porovnáme bubenická čísla – naprosto odevzdaný bubenický matador a mladá slečna, která do toho jde víc než naplno. Moderátory vyplaší opilý účinkující, ze kterého se ale vyklube naprosto střízlivý akrobatický talent a navíc se smyslem pro humor.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.